• Ocena rozwoju dziecka (pierwsze spotkanie)
  140zł 

  Oferuję Państwu porady dotyczące pielęgnacji i opieki nad niemowlęciem, ocenę rozwoju ruchowego dziecka oraz propozycję ćwiczeń wykonywanych w domu. Istniej możliwość umówienia wizyty domowej w Poznaniu i okolicach. Dojazd na terenie Poznania jest wliczony w cenę, poza Poznaniem do ceny wizyty może być doliczona cena dojazdu (po wcześniejszym ustaleniu).

  Terapia w gabinecie
  100zł / 45min

  Proponuję Państwu terapię neurorozwojową niemowląt i dzieci starszych, dobraną do ich indywidualnych potrzeb. Wizyty odbywają się w nowocześnie wyposażonym gabinecie, w którym każdy Maluch znajdzie coś interesującego dla siebie. Miejsce jest całkowicie dostosowane dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich.

  Terapia w domu pacjenta
  130-140 / 45-60min 

  Oferuję Państwu terapię dla niemowląt i dzieci starszych z możliwością dojazdu do domu. Jest to dobre rozwiązanie dla tych z Państwa, którzy nie mają możliwości dojechać do gabinetu.
  Jednorazowa wizyta to koszt 130 -140 zł (w zależności od lokalizacji). Do ceny wizyty może być doliczona dodatkowa opłata za dojazd (po wcześniejszym uzgodnieniu).

  Instruktaż prawidłowej pielęgnacji niemowlęcia według koncepcji NDT Bobath
  w gabinecie 100zł / 45min
  w domu 140zł / 60min

  Zajęcia skierowane są zarówno do tych z Państwa, którzy posiadają już dziecko jak i do przyszłych rodziców, którzy chcą przygotować się na przyjście na świat nowego członka rodziny. Podczas spotkania ze mną dowiedzą się Państwo jak w prawidłowy sposób dbać o swoje Maleństwo. Wszystkie zaproponowane przeze mnie sposoby pielęgnacji niemowlęcia sprzyjają jego prawidłowemu rozwojowy i stymulują jego ciało do osiągania pożądanych aktywności ruchowych.