• Ocena rozwoju dziecka 
  150zł 

  Oferuję Państwu porady dotyczące pielęgnacji i opieki nad niemowlęciem, ocenę rozwoju ruchowego dziecka oraz propozycję ćwiczeń wykonywanych w domu. Istniej możliwość umówienia wizyty domowej w Poznaniu i okolicach. Dojazd na terenie Poznania jest wliczony w cenę, poza Poznaniem do ceny wizyty może być doliczona cena dojazdu (po wcześniejszym ustaleniu).

   

   

  Terapia w gabinecie
  120zł / 45min

  Proponuję Państwu terapię neurorozwojową niemowląt i dzieci starszych, dobraną do ich indywidualnych potrzeb. Wizyty odbywają się w nowocześnie wyposażonym gabinecie, w którym każdy Maluch znajdzie coś interesującego dla siebie. Miejsce jest całkowicie dostosowane dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich.

  Terapia w domu pacjenta
  150zł – pierwsza wizyta, 140zł – kolejna wizyta

  Oferuję Państwu terapię dla niemowląt i dzieci starszych z możliwością dojazdu do domu. Jest to dobre rozwiązanie dla tych z Państwa, którzy nie mają możliwości dojechać do gabinetu.
  Jednorazowa wizyta to koszt 140zł. Do ceny wizyty może być doliczona dodatkowa opłata za dojazd (jeżeli wizyta jest poza Poznaniem).

  Instruktaż prawidłowej pielęgnacji niemowlęcia według koncepcji NDT Bobath
  120zł – w gabinecie
  150zł  – w domu

  Zajęcia skierowane są zarówno do tych z Państwa, którzy posiadają już dziecko jak i do przyszłych rodziców, którzy chcą przygotować się na przyjście na świat nowego członka rodziny. Podczas spotkania ze mną dowiedzą się Państwo jak w prawidłowy sposób dbać o swoje Maleństwo. Wszystkie zaproponowane przeze mnie sposoby pielęgnacji niemowlęcia sprzyjają jego prawidłowemu rozwojowy i stymulują jego ciało do osiągania pożądanych aktywności ruchowych.