• Szanowni Państwo,

  nazywam się Izabella Malara i jestem magistrem fizjoterapii. Tytuł uzyskałam na Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu.
  Od początku swojej pracy zawodowej zajmuję się najmłodszymi pacjentami, zarówno niemowlętami jak i dziećmi starszymi. Z roku na rok poszerzam swoją wiedzę z zakresu fizjoterapii poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach, warsztatach i konferencjach naukowych. Jestem certyfikowanym terapeutą koncepcji NDT Bobath oraz PNF.

  Na co dzień zajmuję się między innymi oceną rozwoju motorycznego niemowląt oraz stymulacją ich prawidłowego rozwoju za pomocą metod neurorozwojowych.
  Udzielam również świeżo upieczonym rodzicom porad co do odpowiedniej opieki
  i pielęgnacji ich Maleństw. 
  Pracuję także z dziećmi z zaburzeniami napięcia mięśniowego, chorobami nerwowo mięśniowymi, chorobami pochodzenia neurologicznego, wadami postawy a także z dziećmi z zaburzeniami rozwojowej koordynacji ruchowej (dyspraksja).
  W codziennej pracy opieram się na sprawdzonych i uznawanych w świecie metodach terapeutycznych, dzięki czemu wszyscy moi pacjenci otoczeni są należytą opieką.

  Z natury jestem pogodną i żywiołową osobą, dlatego spotkania ze mną przebiegają zawsze w wesołej atmosferze. Uważam, że dzieci powinny czuć się na terapii swobodnie,tylko
  wtedy jesteśmy w stanie uzyskać zamierzone efekty.

  Swoją działalność prowadzę głównie w Poznaniu oraz w Suchym Lesie k. Poznania.

  Dojeżdżam również na wizyty domowe do innych miejscowości.

 • Moje szkolenia i certyfikaty