O mnie

fizjoterapia dzieci

Szanowni Państwo,

Nazywam się Izabella Malara i jestem magistrem fizjoterapii. Z całym przekonaniem mogę powiedzieć, że praca to moja pasja i nie wyobrażam sobie siebie w innym miejscu 🙂
Prowadzę terapię w gabinecie oraz edukuję Rodziców poprzez działania online.
Od początku swojej pracy zawodowej zajmuję się najmłodszymi pacjentami, zarówno niemowlętami jak i dziećmi starszymi.
W kręgu moich szczególnych zainteresowań jest neurologia dziecięca.

Jestem wielkim sprzymierzeńcem pojęcia wczesna interwencja w rozwoju dziecka.
Uważam, że szybkie wprowadzenie fizjoterapeutycznej stymulacji potrafi zdziałać cuda. Układ nerwowy najbardziej plastyczny jest w wieku wczesnodziecięcym, dlatego tak istotne jest to żeby od początku uczyć dzieci prawidłowych wzorców ruchowych.
Pewnie dlatego ogromną satysfakcję sprawia mi praca z wcześniakami i dziećmi, które w swoim krótkim życiu zdążyły już wiele przejść. Na co dzień łączę ze sobą różne metody fizjoterapeutyczne i dążę do uzyskania u małego pacjenta jak najlepszych rezultatów. Staram się przy tym maksymalnie wykorzystywać potencjał każdego dziecka i angażować w terapię rodziców. Uważam, że tylko współpracując ze sobą jesteśmy w stanie uzyskać zadowalające efekty fizjoterapii, dlatego niezwykle ważne jest dla mnie to żeby była między nami po prostu dobra, przyjacielska i wspierająca energia.

 

Jestem certyfikowanym terapeutą sprawdzonych w świecie koncepcji pracy: NDT Bobath, Bobath Baby, PNF, diagnostyki metodą Prechtla oraz Trójpłaszczyznowej terapii manualnej stóp.

 

Zawód fizjoterapeuty daje ogromne możliwości rozwoju, z czego każdego roku chętnie korzystam poszerzając swoją wiedzę na licznych szkoleniach.

 

A jaka jestem poza pracą? Niespokojna dusza, która musi dużo się ruszać. Kocham podróże, górskie wycieczki i jogę!

Moje szkolenia i certyfikaty